ProFertil

( 9712180117 )

کپسول پروفرتیل برای کمک به تنظیم باروری در مردان

550,000 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

مشخصه ها :
- ترکیبی از ویتامین
- کمک به تنظیم باروری در مردان
شرایط نگهداری :
- در جای خشک و خنک و دور از نور نگهداری شود .
- حداکثر دمای لازم برای نگهداری 25 درجه سانتیگراد است .
روش مصرف :
دو کپسول در روز با غذا یا پس از آن ، به همراه مایعات میل کنید .
کپسول ها باید حداقل در یک دوره 3 ماه مصرف شوند تا هر یک از مراحل ( ا س پ ر م )اتوژنز را تقویت کند . در هر صورت پروفرتیل می تواند و باید تا وقوع حاملگی مصرف شود . برای دریافت پاسخ به سوالات خاص در مورد مدت زمان مصرف و یا اطلاعات بیشتر ، لطفا با پزشک خود مشورت کنید .
هشدار مصرف :
- تحت نظر پزشک مصرف شود .
- لطفا قبل از اولین مصرف یا تغییر دستور مصرف ، با پزشک خود مشورت کنید .
- این محصول غذای کامل نیست و به عنوان تنها منبع غذایی در نظر گرفته نمی شود و نیز جایگزینی برای رژیم غذایی متعادل و متنوع نیست .
- قواعد زندگی سالم باید رعایت شود .
- دور از دسترس کودکان نگهداری شود .
توضیحات :
ترکیبی از ویتامین جهت کمک به تنظیم باروری در مردان

در سال های اخیر ، اهمیت درمان های باروری بری زوج هایی که تمایل به بچه دار شدن دارند در پزشکی افزایش پیدا کرده است . مطالعات جمعیت شناسی نشان می دهد که امروزه یک ششم تا یک هفتم از زوج ها به طور ناخواسته فرزندی ندارند و علت آن هم می تواند به اختلالات باروری در هر دو جنس نسبت داده شود .
بر طبق برآورد های سازمان جهانی بهداشت (WHO) دلایل ناباروری زوجین می تواند در 20 درصد موارد ناشی از وجود اختلالات در هر دو زوجین باشد ، در 40 درصد موارد تنها به دلیل اختلال در مردان و در 40 درصد موارد باقیمانده به دلیل اختلال در زنان باشد . مشکلات باروری مردان معمولا به دلیل اختلال در ( ا س پ ر م )اتوژنز ( مراحل فیزیولوژیکی تشکیل و بلوغ سلول های ( ا س پ ر م ) ) است که باعث کاهش کیفیت و کمیت تولید سلول های ( ا س پ ر م ) می شود . در واقع این بدین معنی است که در مقایسه با مقادیر نرمال ( که برای باروری موفقیت آمیز ضروری است ) ، تعداد و تحرک سلول های ( ا س پ ر م ) به صورت قابل توجهی کاهش پیدا کرده و یا تعداد ( ا س پ ر م ) های ناقص به شدت افزایش می یابد . در بیشتر موارد هم ترکیبی از این سه عامل وجود دارد .
بر خلاف راه های درمانی متعددی که برای زنان در دسترس است ، روش درمان مردان تنها به بهبود یک عامل ، یعنی کیفیت ( ا س پ ر م ) ، محدود می شود . تحقیقات نشان می دهند که مواد ریز مغذی خاصی اثر مثبتی روی تعداد ، حرکت و شکل سلول های ( ا س پ ر م ) دارند و بنابراین باروری مردان می تواند از طریق روش تغذیه ای - فیزیولوژیکی بهبود پیدا کند .
( ا س پ ر م )اتوژنز ، روند بیولوژیکی بسیار پیچیده ای دارد و چندین هفته ( معمولا حدود 12 هفته ) طول می کشد . در طی این فرایند ، بدن انسان نیاز به مواد مغذی ضروری مختلفی برای تقویت مراحل مختلف رشد و تکامل سلول های ( ا س پ ر م ) پیدا می کند . از جمله این مواد می توان از ویتامین ها ، مواد شبه ویتامینی ، عناصر کمیاب ، مواد معدنی و آمینو اسید ها اشاره کرد . تنها این مواد مغذی می توانند شرایط مطلوب برای عمل ( ا س پ ر م )اتوژنز سالم و طبیعی را فراهم کنند .
نیاز به این مواد مغذی در بدن مردانی که دچار اختلالات باروری هستند ، به شدت افزایش می یابد . می توان گفت که مراحل طبیعی تولید ( ا س پ ر م ) با دریافت منظم مقادیر کافی از ترکیب متعادل و هدفمندی از مواد مغذی خاص ، تقویت می شود .
تاکنون تاثیر هر کدام از مواد مغذی متعددی که در ( ا س پ ر م )اتوژنز ضروری محسوب می شوند ، به صورت جداگانه تجزیه و تحلیل شده و نتایج حاصل از این مطالعات هم از سوی پژوهشگران معتبر منتشر شده اند . فرمولاسیون منحصر به فرد مواد متشکله موجود در پروفرتیل در پی این نتایج علمی انجام شده است و ترکیب خاص پروفرتیل توسط مطالعات بالینی متعددی به اثبات رسیده است و این محصول دارای حق امتیاز محفوظ یا Patent می باشد . پروفرتیل محصولی است که به طور ویژه جهت بهبود کیفیت ( ا س پ ر م ) و در نتیجه کمک به باروری مردانی که قصد بچه دار شدن دارند ، تهیه شده است .

اطلاعات تغذیه ای

پروفرتیل یک مکمل تغذیه ای است که به منظور بهبود باروری در مردانی که قصد بچه دار شدن دارند ، استفاده می شود .
با مصرف منظم پروفرتیل طبق دستور پیشنهاد شده و به دلیل ویژگی های خاص ترکیبات مغذی آن ، می توان به بهبود وضعیت یک یا چند شاخص مطرح در کیفیت ( ا س پ ر م ) کمک کرد . این شاخص ها معمولا شامل حرکت ( ا س پ ر م ) ها ، تراکم سلول های ( ا س پ ر م ) ، حجم ( ا ن ز ا ل ) و ساختار سلول های ( ا س پ ر م ) می شوند .
ترکیب ویژه پروفرتیل که اثر گذاری آن در مطالعات اثبات شده ، بر طبق نیاز های تغذیه ای مردانی تنظیم شده است که دارای اختلالات باروری هستند و قصد بچه دار شدن دارند .

سلنیوم : به ( ا س پ ر م )اتوژنز نرمال کمک می کند . این عمل که مراحل بیولوژیکی تشکیل ( ا س پ ر م ) را شامل می شود ، نیاز اصلی در قابلیت تولید مثلی یک مرد است . بنابر این ( ا س پ ر م )اتوژنز نرمال احتمال باروری تخمک زن توسط ( ا س پ ر م ) مرد را افزایش داده و در نتیجه احتمال لقاح هم بیشتر می شود .

روی : به باروری و تولید مثل نرمال کمک می کند . کمک به تنظیم فرایند باروری در مردان پیش نیاز مهمی برای بالا بردن احتمال عمل لقاح است .

فولات : به متابولیسم نرمال هوموسیستئین کمک می کند . یکی از دلایل اصلی پایین بودن کیفیت ( ا س پ ر م ) ، میزان بالای هوموسیستئین در بدن مردان است . هوموسیستئین محصول متابولیکی است که از شکستن پروتئین ها آزاد می شود . تجمع هوموسیستئین باعث مختل شدن جریان خون در بیضه ها شده و در نتیجه تعداد و تحرک ( ا س پ ر م ) کاهش می یابد .