Propolaid Propol Baby

( 971205013 )

پروپولید پروپول بیبی

114,000 تومان بدون مالیات.

100 قلم

مشخصه ها :
- افزایش سیستم ایمنی کودکان در فصل سرد
- جلوگیری از بیماری های تنفسی به خصوص سرماخوردگی های فصلی
موارد مصرف :
تقویت کننده سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از سرماخوردگی کودکان
شرایط نگهداری :
در محل خشک و خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
روش مصرف :
کودکان 4 تا 8 سال : روزانه 3 تا 5 عدد جویده شود.

کودکان 8 سال به بالا : روزانه تا 5 عدد جویده شود.
هشدار مصرف :
در صورت حساسیت به هر یک از اجزای محصول، از مصرف خودداری کنید.
توضیحات :
پروپولیس، رزین استخراج شده از درختان مخروط دار می باشد که زنبورعسل، آن ها را جمع آوری کرده و بعد از ترکیب آن با موم زنبور عسل و دیگر مواد مترشحه در ناحیه شکم، تبدیل به ماده ای می شود که دارای خواص ضد میکروبی بسیار قوی می باشد.
این ترکیب صد در صد طبیعی، به نام پروپولیس شهرت دارد و در علم پزشکی به عنوان آنتی بیوتیک طبیعی شناخته شده است. پروپولیس حاوی آنتی اکسیدان فلاوونویید و گالانگین Galangine می باشد که وجود این دو ترکیب علاوه بر ایجاد خاصیت ضد میکروبی، به تقویت سیستم ایمنی بدن نیز کمک می کند.
در لابراتوارهای کارخانه ESI، پروپولیس با نهایت دقت و توجه به بهره برداری می رسد. به نحوی که خواص طبیعی مواد تشیکل دهنده آن حفظ شده و فقط مواد حاوی موم از آن جدا می شود. این مواد می تواند از جذب مواد مؤثره پروپولیس جلوگیری به عمل آورد، لذا جداسازی آن ها ضرورت دارد.
از طرفی، بخشهای با ارزش پروپولیس از قبیل بیوفلاوونوییدها Bioflavonoid، گالانگین Galangine، پینوس مبرین pinocembrine، کافیینیک اسید Caffeinic Acid با روشی خاص و نوین استخراج می شود و بدین صورت اثر بخشی و کیفیت فرآورده افزایش می یابد. پروپولیس خاصیت ضد میکروبی، ضد التهاب و ضد قارچی دارد که بنابر نیاز افراد، مورد مصرف قرار می گیرد.
قرص های جویدنی پروپولید پروپول بیبی به غیر از پروپولیس، سرشار از ماده مؤثره دیگری به نام اکیناسه Echinacea می باشد. اکیناسه محرک سیستم ایمنی بدن است که این خاصیت، بدن را در مقابل عفونت های میکروبی در فصول سرد، مقاوم می سازد. قرص های جویدنی پروپول پروپولید بیبی، خرسی شکل بوده و دارای طعم مطبوع توت فرنگی است که مصرف آن ها را نزد کودکان و خردسالان خوشایند می سازد.

توجه : این محصول صرفاً مکمل رژیمی غذایی بوده و جهت تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری نمی باشد.

(برگرفته از سایت www.asaldarookish.com)