Multi Complex For Men

( 980107002 )

قرص مولتی کمپلکس آقایان برای بازسازی و ارتقاء قوای جسمی و ذهنی

46,900 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

مشخصه ها :
- ترکیبی کامل حاوی 28 ویتامین، مواد معدنی و عناصر کمیاب طبیعی
- بازسازی و ارتقاء قوای جسمی و ذهنی
- ایجاد احساس جوانی
موارد مصرف :
کمک به حفظ سلامت جسمی و روحی و تکمیل رژیم روزانه آقایان
شرایط نگهداری :
درجای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
روش مصرف :
روزی یک قرص همراه با آب فراوان میل شود.
هشدار مصرف :
مصرف در کودکان توصیه نمی شود.
توضیحات :

موارد مصرف :
این فرآورده یک مکمل غذایی همراه با عناصر معدنی فراوان کوآنزیم Taurine ،Q10 و ریشه گیاه جینسینگ می باشد. این مکمل ویتامینه و گیاهی ویژه آقایان بوده که علاوه بر دارا بودن مقادیر بالای ویتامینه و مواد معدنی در مواردی که اختلالات تغذیه ای وجود دارد و همچنین به علت وجود ریشه Ginseng آقایان و رفع کسالت و بی حالی در بدن می گردد. این فراورده دارای فرمولاسیونی کاملاً ایمن برای آقایان بوده و در ایجاد احساس جوانی در بدن بسیار مؤثر می باشد.

اثرات اصلی مواد مؤثر و فعال :
Taurine (1 : یک اسید آمینه می باشد که برای انسان و تمام حیوانات ضروری و لازم است. در انسان تنها 40% از ماده فوق در بدن سنتز و تولید می گردد و 60% بقیه می بایست از راه غذا وارد بدن گردد. Taurine دارای خاصیت سم زدائی و آنتی اکسیدان بوده که همراه با منیزیم و ویتامین B6 در خستگی های جسمی و روحی روانی مؤثر است.

Ginseng (2 (عصاره جینسینگ با Ginsenosides %2) : ریشه جینسینگ سرشار از مواد تونیک و نیروزا به خصوص برای آقایان بوده و به سرعت موجب اصلاح و تقویت سیستم فیزیولوژیکی و فعالیت های جسمی می گردد. و همچنین موجب تقویت حافظه و تمرکز ذهنی گردیده و برای سلامتی بدن و فعالیت های ورزشی به خصوص برای ورزشکاران بسیار مفید است.

Coenzyme Q10 (3 : سنتز سلولی این کوآنزیم به وسیله عوامل مختلفی در بدن مانند : سوء تغذیه، بد غذایی، بعضی از داروها نظیر استاتین ها و بیماری های مزمن کاهش می یابد. در چنین مواردی تنها از راه غذا می توان این کوآنزیم را در بدن تأمین کرد. وظیفه اصلی این ماده تولید انرژی سلولی است و علاوه بر آن به عنوان یک آنتی اکسیدان، سلول ها را از خطر رادیکال های آزاد محافظت می کند.
قلب انسان بالاترین غلظت کوآنزیم Q10 را دارا بوده و این ماده موجب می گردد، در بیماری های قلبی و عروقی به عنوان یک عامل درمان استفاده گردیده که پزشکان مصرف روزانه آن را توصیه می کنند .

توجه : این محصول صرفاً مکمل رژیمی غذایی بوده و جهت تشخیص، پیشگیری و یا درمان بیماری ها نمی باشد.